ontiptv.net

ontiptv.net iptvserver ve satıcısı hakkında yorum yazarak bilgi verebilirsiniz.yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

web sayfası http://ontiptv.net

 

(Visited 265 times, 1 visits today)
iptvadmin Genel
iptvadmin

Yorumlar (17)

YORUM YAZ
 1. Avatar iptvadmin diyorki:

  ontiptv.net internet sitesi halen açılmamaktadır web sayfası hostingten silinmiş gibi mesaj alınıyor bilginize

  ontiptv.net sitesi admini ile görüşmelerimiz sonucunda kendilerine saldırı olduğu için siteleri ve web sayfaları kısa bir süre için
  devre dışı kalmışlardır jkendilerine geçmiş olsun diyerek bundan sonra bu şekilde inşallah böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız temeninimiz budur.
  bu tip hacker saldırılarına karşı olduğumuzu bilmenizi isterim tekrardan geçmiş olsun

 2. Avatar Muhsin mandıracı diyorki:

  Ontiptv den çok memnunuz bir sorun olduğunda canla başla mücadele ediyorlar ayrıcafiyatları ve yayın kalitesi çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim

 3. Avatar baris diyorki:

  cok memnunum. Ara sira sorun yasaniyor elbette ama bir sorun olunca aninda mudahele ediliyor. Mesajiniza hemen cevap veriyorlar ve talepleriniz eger makulsa kisa zamanda karsilaniyor.

 4. Avatar expertfs diyorki:

  Çok memnunum her sorduğum soruya anında yanıt alıyorum,yayınlar kesintisiz ve kaliteli….

 5. Avatar ONTIPTV diyorki:

  Hamza Bey öncelikle merhaba,

  ONTIPTV olarak 2013 yılından bu güne kadar bu sektörün içerisindeyiz ve bu durum olağandışı bir durum olduğu için maalesef Hostinglerimizi ve Panelimizi 1 hafta durdurma kararı aldık. Bunun sebebi ise uygun fiyata iptv satışı yapmamız ve satış hızımızın fazlalığıdır. Diğer iptv firmaları maalesef saldırı düzenleyerek bizleri ve en önemlisi ise Siz Değerli Kullanıcılarımızı Mağdur etmiştir ve Bizler ise Müşterilerimizin mağduriyetini 8 Gün ilave süre ekleyerek giderdiğimizi düşünüyoruz ve şuna inanın 24/7 teknik destek sağlıyoruz. Lütfen bizimle http://www.ontiptv.com adresinden veya WhatsApp ile iletişim kurunuz Mağduriyetiniz anında giderilecektir.

  Saygılarımızla,
  http://www.ontiptv.com
  Teknik Destek Ekibi

 6. Avatar Kartal0948 diyorki:

  1 aydır kullanıyorum 1 defa sorun yaşandı ancak anında muhatap bulabilyorsunuz tamamen çözüm odaklı çalışıyorlar kesinlikle dolandırıcılık söz konusu değildir bence gayet kaliteli hizmet sunuyorlar

 7. Avatar Fatih aksu diyorki:

  Ontip tv Harika ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum kaliteli ve uygun fiyat

 8. Avatar Gokhan diyorki:

  Site adminlerine sesleniyorum.
  Bizde Ontiptv kullaniyoruz. Ama ben 1 yıldır uyeyim. Hiçbir sıkıntımız olmadı. Bir iki gün gelmedi doğrudur. Ama İnsanlara dolandırıcı damgası vurmak çok kolay. Bir şeyleri araştırmadan biyerinden birşeyler uyduranlarin yazılarını buraya yazmayin.

  Değerli arkadaşım burada yazılan mesajınızı incelemesi yapılmadan yayınlaması yapılmıyor bunu bilmenizi isterim ilgi iptv web sayfasıda 7-8 gün kadar zaman açılmıyordu ve kendilerine ulaşılamamıştır. bilginiz olsun sizin mesajınızda incelemeden geçmeden yayınlanmamıştır dikkatinize iptvadmin

 9. Avatar Erkangocen diyorki:

  Yıllardır ıptv kullanıcısıyım ontiptv ye geçtikten sonra tam anlamıyla keyfini sürmeye başladım ve çevremde bir çok insanın almasına vesile oldum ben ve diğer arkadaşlarda memnunlar başarılı bir ekip yıllar boyunca da kullanmaya devam edeceğim onlar bu işi bırakana kadar başarılarınızın devam etmesi dileğiyle ilgi alaka için teşekkürler ONTIPTV

 10. Avatar İsa diyorki:

  İlk defa bir iptv aldım. Ontiptv yi 10 aydır kullanıyorum. Şuana kadar yaşadığımız bir tane büyük sıkıntı oldu. Ondada saldırı yapılmış. Diğer sıkıntılar her iptvde olabilecek sıkıntılardı. Anında çözüme kavuşturdular.

 11. Avatar Hasan diyorki:

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 1 yıllık aldım son 1 aydır her maç günü saldırı oluyor diyorlar yayın gidiyor. Aldıktan 1 hafta sonra iade etmek istedim bizde iade yok dediler. Yan Sanayi bir işletme bu işin uzmanlarından alın bunlardan almayın. Şikayet edincede WhatsApp grubunu yoruma kapatıyorlar. Altyapı yapmadan satış yapıp mağdur ediyorlar.

 12. Avatar ozan diyorki:

  Neden yorumlar denetleniyor şeffaflığınızı etkilediğini düşünüyorum, sizin süzgecinizden geçmese daha güvenilir bir ortam sağlamış olursunuz

  Sevgili arkadaşım buradaki yorumlar denetimden geçmediği zaman spam yorumları silmeye zaman bulamayız yada hakaret k****r gibi olayların önüne geçemeyiz düzgün bir şekilde hakaret içermeyen yorumları sansürsüz olarak onaylıyoruz eğer bir kusur var ise ilgili serverin admini ile görüşerek yayınladığımızı bildiriyoruz cevap hakkını kullansınlar diye işte bu gibi olaylardan dolayı yorumlar onaydan geçiyor örnek vermek gerekirse 9 adet yorum silinmiştir bu gün email adresleri sallamadır gerçek değildir.

 13. Avatar Kadir diyorki:

  2 gündür ne kanallar açılıyor nede WhatsApp dan dönüş var. Alalı daha 2 hafta olmadı sanırım dolandırıldım

 14. Avatar ONTIPTV diyorki:

  Öncelikle Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Whatsapp mesajlarınıza Anında cevap veriyoruz veya en geç 3 saat içerisinde cevap veriyoruz. Bunun haricinde Whatsapp grubumuzda ve Sosyal medyada sürekli bilgilendirme yapıyoruz. Son Yaşanan olumsuzluktan mutlaka haberiniz ve bilginiz vardır diye umut ediyoruz. Kimse yayın dahi vermezken bizler Kullanıcılarımız mağdur olmasın diye ne yapıp yapıp yayın veriyoruz. Dolandırma konusunda ise biz iade etmek isteyen Kullanıcılarımıza iade ettik. Buradan yazmanızın son tercih olmasını umut ederdik.

  http://www.ontiptv.com

 15. Avatar ONTIPTV diyorki:

  Öncelikle Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bu durum karşısında iade talebiniz oldu mu? Ayrıca bu tarihler arasında herhangi bir saldırı olmadı bize sadece 2 hafta saldırı oldu ve 3. Hafta ise kimsenin yapamayacağı güvenlik duvarı kurduk ve saldırıları %100 oranında durdurduk. Son Yaşanan olaylarda ise sürekli bilgilendirme yapıyoruz ve Kullanıcılarımıza gayet şeffaf olmaya çalışıyoruz.

  http://www.ontiptv.com