​
WHMCS v7.10.1 Nulled, kullanıcı yönetimi, finansal yönetim, etki alanı adı arabirimi ve sunucu yönetim paneli arabirimi açısından çok kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış popüler bir yabancı etki alanı adı ana bilgisayar yönetim yazılımıdır. WHMCS Nulled, alan adı kayıt yönetimi analizini, ana makine sağlama yönetimini, VPS sağlama yönetimini ve sunucu yönetimini tam olarak destekleyen tek elden bir yönetim yazılımıdır.
​
Sürüm 7.10.1 Bakım
Bakım
CORE-14451 - Duyurularda Doğru Eylül Tarih Çevirisi
CORE-14473 -
TLD Sync
CORE-14505için ResellerClub'un çok düzeyli hesaplarından gözlenen para biriminiizleme ve görüntüleme iyileştirme- TLD Senkronizasyonu'nda varsayılan olmayan para birimi için ödemesiz ve ödeme ücretlerinin doğru para birimi dönüşümü
CORE-14506 - Güncelleme sırasında varsayılan e-posta şablonunun değiştirilmesi için mantığı
geliştirin
CORE-14508 -Paymethod yönetimiyle ilgili yönetici işlemleri için önbelleği iyileştirinCORE-14514 - Otomatik Yeniden Hesaplamanın yapıldığından emin olun vergi hariç değil
CORE-14515 - Siparişlerde Weebly Free varsayılan seçimi doğru
CORE-14516 - Weebly Free için doğru yükseltme rutini
CORE-14518 - Yönetici istemcisi aramasını düzelt
CORE-14519 - Kredi kartları için otomatik yakalamada hata oluşmasını önle
CORE-14520 - Weebly MarketConnect'e Genel Bakış sekmesinde Etki Alanını Yönet seçeneğinin görünür olmasını sağla
CORE-14524 - Engelle kimlik doğrulaması gerektiren mağaza sayfalarına erişilmeye çalışılırken hata
CORE-14532 - TLD Senkronizasyon

Modülleri için ResellerClub'dan IDR para birimi değerlerinin doğru faktöriyeli
MODÜL-7299 - İşlemler Raporunda para birimine göre doğru filtre
MODULE-7316 - GoCardless
MODULE- 7329 - Kredi ile tam olarak ödenen ancak PayPal Checkout aboneliğine sahip faturalar için doğru ödeme durumu
MODÜL-7345 - in md5 çeke önle hata Licending Eklenti
MODÜL-7346 - DirectAdmin için alt hesapların Doğru kullanım metrik değeri

API
CORE-14537 - CreateOrUpdateTLD API için Doğru transferi veri değerlendirme

Diller
Norveçli çeviri için İyileştirmeler - CORE-14499
CORE-14502 - Fransızca çeviri için geliştirmeler
CORE-14511 - Macarca çeviri

Download Forum download kısmından indirebilirs[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ]