Smart TV

SAMSUNG / LG SMART IPTV
Gerek cihaza gerek ise zahmetsiz olan LG Smart IPTV uygulaması IPTV izlemek için oluşturulmuş bir uygulama. Önceden Mkvod, Ssiptv gibi uygulamalar kullanılıyordu. Yüklenmesi pek yorucu olan bu uygulamalar zamanla yerini Smart IPTV uygulamasına bıraktı. Uygulama 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda 5€ gibi bir miktara alıp sınırsız izleyebilirsiniz. Tabi kanallar iptvserverciniz tarafından gönderilmektedir. Yapacağınız işlemler hakkında bilgi verirler.

Smart App’dan Smart IPTV Uygulamasını İndirin.
Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresi Alıp servercinize Gönderiniz.
Kendiniz Yüklemek İstiyorsanız servercinizden M3u Dosyanızı Alabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?
1-Öncelikle Siptv.eu Sitesine Gidiniz.
2-En altta Bulunan Kutucuğa MAC Adresinizi Yazınız. Daha Sonra Reset
3-Tuşuna Tıklayınız. (Cihazdaki Diğer Önceden Yüklediğiniz Kanalların Silinmesini İstemiyorsanız Tıklamayın)
4-Sonra En Üstte Bulunan Kutucuğa Tekrar MAC Adresini Yazın. Daha
5-Sonra Masaüstünde Bulunan M3u Dosyanızı Seçip Ubload Seçeneğine Tıklayınız.
6-Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi!
İyi İzlemeler

SS-iptv Kurulumu

Öncelikle tv’mizin smart bölümüne girip SS-IPTV programını tv’mize kurmamız gerekmektedir. (Her smart televizyonda olmayabilir)

Program ilk açılışta bazı ayarlar istemektedir. Bunları skip ile geçebiliriz. Ana ekran ise aşağıdaki gibi gözükecektir.

Yukarıda sağ sağ üst kısımda yıldız şeklinde ayarlar menüsüne giriyoruz açılan sayfada get code yazan yere basıyoruz. Resimde gözüktüğü gibi bize bir şifre verecek şifreyi not alalım.

http://ss-iptv.com/en/users/playlist sitesine girip ”enter connection code” yazan yere kodu yazıp onay veriyoruz kısa bir süre sonra televizyonumuz eşleşmiş olacaktır.

Daha sonra bizden aldığınız m3u linke tıklayın cihazınıza bir dosya inecek. Ssiptv sitesinde ”Open” yazısına tıklayın inen dosyayı seçin kısa bir süre bekleyin kanalalrınız yüklenecek. Save dediğiniz zaman ‘Playlist has been successfully saved’ yazısı geldiği zaman kanallarınız yüklenmiş demektir. Şimdi televizyonunuzda ssiptv uygulamasını kapatıp açın Daha sonra my playlist yazan bölüme girin kanallarınız televizyonunuza gelmiş olacak.

(Visited 38 times, 1 visits today)